Groep 1 & 2 - Natuurbeleving voor kleuters

Groep 1 & 2 - Natuurbeleving voor kleuters

Deze les is speciaal voor kinderen uit groep 1 en 2 die de natuur met al hun zintuigen willen ontdekken. Tijdens een speelse tocht door de tuin en kassen maken leerlingen kennis met planten en bomen uit verschillende klimaten van over de hele wereld, zoals de tropen, woestijn en het moeras.

Al wandelend en ontdekkend ervaren de kinderen de natuur van dichtbij: ze voelen de verschillende vormen en texturen van bladeren, ervaren de warmte van de kas op, ruiken bloemen en bewonderen kleuren, terwijl ze onderweg ook het dierenleven in de Hortus ontmoeten. De seizoenen zorgen daarbij voor een natuurlijk avontuur. De inhoud van de les sluit aan op wat er op dat moment groeit en bloeit in de Hortus, waardoor elk bezoek uniek is.

Praktisch voor leerkrachten

Maximaal aantal leerlingen: 30 (+/-)

Aantal Hortus lesgevers: 1 op 10 leerlingen

  • Deze les wordt het gehele jaar aangeboden op elke doordeweekse dag.
  • De les kan altijd door gaan, ook bij regen. Dan worden de kassen en binnenruimtes gebruikt.
  • De inhoud van de les wordt aan het seizoen aangepast.
  • Het verzoek de leerlingen alvast in groepen van maximaal 10 leerlingen in te delen.
  • Per vijf leerlingen wordt er één ouder/begeleider aangeraden.
  • Van de ouders en de leerkracht wordt een ondersteunende rol verwacht.
  • Deze les is ook geschikt voor het speciaal onderwijs. Neem in dat geval wel even contact met ons op om het bezoek te bespreken via educatie@hortus.leidenuniv.nl.

Prijs: €60,- per 15 leerlingen, €120,- t/m 30 leerlingen. Bij meer dan 30 komt er nogmaals €60,- bij etc. Begeleiders zijn gratis. (Per vijf leerlingen één begeleider).

Les reserveren?

Boek via Verwonder om de Hoek of stuur ons een e-mail.

E-mail
Les reserveren?

Kies een taal